HOME
Akademia Piłkarska

AKADEMIA PIŁKARSKA
Jacka Grembockiego

AKADEMIA PIŁKARSKA
Jacka Grembockiego

Ogłoszenia

Ogłoszenia

WAŻNA ZMIANA TRENINGÓW
w najbliższy WEEKEND 2-3 MARCA !

Szanowni Państwo,
w najbliższy  WEEKEND 2-3 MARCA  , wyjątkowo, WSZYSTKIE treningi zamiast na hali odbędą na zewnątrz na  boisku SP 81  .
Godziny treningów pozostają te same za wyjątkiem grupy 4 z godziny 17:00. Ten trening przenosimy na godzinę 13:00.

Pozdrawiam, trener Jacek.

GRUPA 6 - zmiana sobotnich
treningów biegowych !

Drodzy Zawodnicy,
 do końca MARCA , w każdą sobotę grupa 6 zamiast treningów biegowych będzie miała trening na  ORLIKU  w godzinach  10:00-11:30 .

Pozdrawiam, trener Mariusz.

Aktualności

Terminy meczów 2018

Terminy meczów 2018

2005 - Trampkarze C2 Grupa 2
Termin Przeciwnik Miejsce
1 września 2018 SOBOTA - 9:00 1 IX  9:00 SOPOCKA AKADEMIA PIŁKARSKA GDAŃSK, ul.Traugutta 29
15 września 2018 SOBOTA - 9:00 15 IX  9:00 OLIMPIC GDAŃSK GDAŃSK, ul.Traugutta 29
22 września 2018 SOBOTA - 17:00 22 IX  17:00 RADUNIA II STĘŻYCA STĘŻYCA, ul.Abrahama 11
29 września 2018 SOBOTA - 11:00 29 IX  11:00 MORENA GDAŃSK GDAŃSK, ul.Traugutta 29
6 października 2018 SOBOTA - 11:00 6 X  11:00 KS SULMIN SULMIN
13 października 2018 SOBOTA - 15:00 13 X  15:00 JAGUAR II GDAŃSK GDAŃSK, ul.Traugutta 29
20 października 2018 SOBOTA - 13:30 20 X  13:30 GTS I PRUSZCZ GDAŃSKI RUSOCIN, ul.Rataja
27 października 2018 SOBOTA - 13:00 27 X  13:00 GKS ŻUKOWO GDAŃSK, ul.Traugutta 29
4 listopada 2018 NIEDZIELA - 16:00 4 XI  16:00 GEDANIA II GDAŃSK GDAŃSK, ul.Hallera 201

2007 - Młodzik D2 Grupa 3
Termin Przeciwnik Miejsce
18 sierpnia 2018 SOBOTA - 15:00 18 VIII  15:00 SOKÓŁ EŁGANOWO GDAŃSK, ul.Traugutta 29
1 września 2018 SOBOTA - 13:00 1 IX  13:00 SOPOCKA I AKADEMIA PIŁKARSKA GDAŃSK, ul.Traugutta 29
4 września 2018 WTOREK - 17:45 4 IX  17:45 GAP SPARTA GDAŃSK, ul.Smoleńska 5/7
12 września 2018 ŚRODA- 17:00 12 IX  17:00 BAŁTYK II GDYNIA AP GDAŃSK, ul.Traugutta 29
15 września 2018 SOBOTA - 11:00 15 IX  11:00 POMORZE AKADEMIA SPORTOWA GDAŃSK, ul.Traugutta 29
23 września 2018 NIEDZIELA - 13:00 23 IX  13:00 POLONIA GDAŃSK GDAŃSK, ul.Traugutta 29
29 września 2018 SOBOTA - 9:00 29 IX  9:00 ARKA III GDYNIA SI GDAŃSK, ul.Traugutta 29
6 października 2018 SOBOTA - 17:00 6 X  17:00 LECHIA GDAŃSK GDAŃSK, ul.Traugutta 29
17 października 2018 ŚRODA- 20:00 17 X  20:00 JAGUAR I GDAŃSK GDAŃSK, ul.Budowlanych 49
20 października 2018 SOBOTA - 9:00 20 X  9:00 GTS I PRUSZCZ GDAŃSKI GDAŃSK, ul.Traugutta 29
28 października 2018 NIEDZIELA - 11:00 28 X  11:00 GSS POTOK II PSZCZÓŁKI PSZCZÓŁKI, ul.Sportowa 18
3 listopada 2018 SOBOTA - 9:00 3 XI  9:00 GKS II KOWALE GDAŃSK, ul.Traugutta 29
11 listopada 2018 NIEDZIELA - 15:00 11 XI  15:00 GEDANIA I GDAŃSK GDAŃSK, ul.Hallera 201

Obozy i półkolonie

team
team
team
team

Treningi listopad 2018 - marzec 2019

Treningi
listopad 2018 - marzec 2019

team

GRUPA 1

3-4-5-latkowie
WT  17:00-18:00  hala HKO

5-6-latkowie
ŚR  17:00-18:00  hala HKO

dzieci mające 2 treningi w tygodniu
SO  14:00-15:00  hala SP81

GRUPA 2

2011/2010

2A
 PT    17:00-18:00  hala SP81
 ND   10:00-11:00  hala SP81

2B
 PON  18:00-19:00  hala SP81
 SO     15:00-16:00  hala SP81

GRUPA 3

2009/2008

PON   19:00-20:00  hala SP81
SO   16:00-17:00  hala SP81

GRUPA 4

2007/2008

PT   18:00-19:00  hala SP81
SO   17:00-18:00  hala SP81

GRUPA 5

2006\2007

ŚR    17:00-18:30  Orlik SP33
ND    11:00-12:00  hala SP81

GRUPA 6

2005/2006

CZW  17:00-18:30  Orlik SP33
SO     10:00-11:30  Orlik SP33
ND     12:00-13:00  hala SP81

Kontakt

Trener
Trener Jacek Grembocki

Jacek
Tel:

Trener
Trener Mariusz Radoń

Mariusz
Tel:

Kierownik drużyny 2007
Kierownik drużyny 2007 Wojciech Wypych

Wojtek
Tel: