◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 29 marca 2018
Janusz

MECZ ZE SZTORMEM GDAŃSK

W dniu 28 marca odbyła się trzecia kolejka rundy wiosennej młodzików Olimpii Osowa (rocznik 2005). W tym dniu naszymi gośćmi była drużyna Sztorm Gdańsk. Od samego początku dominowaliśmy na boisku. Jednak pomimo licznych strzałów nie udało nam się zdobyć bramki w pierwszej połowie meczu. Niestety drużyna przeciwna wykorzystała nasze błędy i strzeliła gola.
W przerwie meczu trener Mariusz przeanalizował pierwszą połowę i zmienił ustawienia zawodników. Na wyniki nie trzeba było długo czekać - już w ósmej minucie drugiej połowy Tomek doprowadził do wyrównania. Podniesieni na duchu chłopcy poszli za ciosem i w dziesiątej minucie drugiej połowy po strzale Maksymiliana Olimpia Osowa prowadziła już 2:1. Drużyna gości bardzo starała się wyrównać wynik, jednak nasza linia obrony w składzie Bartosz, Mateusz i Tymoteusz O. skutecznie wstrzymywała akcje napastników Sztormu Gdańsk pod naszą bramką. Nasz "nowy" kolega w składzie Janek na dziesięć minut przed końcem ustala wynik meczu 3:1.
Brawo drużyna za postawę i dobrą grę. Należy wspomnieć także o dwóch bramkach Wiktora, które niestety nie zostały uznane z powodu "spalonego".

Olimia Osowa – Sztorm Gdańsk 3:1 (0:1) bramki dla Olimpii Osowa: Tomasz, Maksymilian, Janek