◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 11 maja 2019
Wojtek

Mecz walki z KS Sulmin

W sobotni poranek 11 maja o godzinie 9-ej na boisku przy ul. Traugutta nasi trampkarze grający w lidze C2 Grupa 2 Gdańsk rozegrali mecz 18 kolejki z drużyną KS Sulmin. W poprzedniej rundzie rywalizacja na terenie przeciwnika zakończyła się remisem 3:3.

Tym razem nasi zawodnicy ochoczo wzięli się do pracy gdyż zwycięstwo dałoby upragnione trzy punkty i miało by znaczenie dla układu tabeli. Mimo wielu akcji i dobrej gry to KS Sulmin w 20 minucie zdobywa bramkę na 0:1. Ale już w 32 i 34 minucie Tomek Chojnacki strzela bramki i jest 2:1. Po kolejnym golu Marcela Smala z 37 minuty jest już 3:1. Nasi zawodnicy mają zresztą więcej okazji do zdobycia bramek. Znów to jednak Sulmin strzela w 38 i 40 minucie dwie bramki i jest już 3:3. Mimo wielu dobrych akcji to Sulmin wychodzi na prowadzenie po strzale przeciwnika w 46 minucie. Już 5 minut później Marcel wyrównuje i jest 4:4. Olimpia ma wiele dobrych okazji do strzelenia bramki i powinna już wygrywać kilkoma bramkami ale mecz wygrywa KS Sulmin po samobójczej bramce jaka wpada do naszej bramki w końcówce spotkania po wykonaniu rzutu rożnego przez zawodnika drużyny przeciwnika.

Tak w meczu, który Olimpia powinna była i mogła wygrać - wygrywa KS Sulmin. Szkoda ale sama gra i styl walki to dobre prognostyki na przyszłość. Cieszy forma i zaangażowanie, teraz dalsza praca i trochę szczęścia.