◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 17 czerwca 2018
Wojtek


REMIS OLIMPII OSOWA 2005 Z AP KP II GDYNIA W LIDZE D1

Do końca rudny wiosennej zostało już niewiele czasu. Swój przedostatni mecz rundy Olimpia Osowa rocznik 2005 rozegrała w lidze D1 na boisku przy ul. Traugutta w niedzielę 17 czerwca. W upale spotkały się drużyny Olimpii i AP KP II Gdynia.

W trakcie meczu Olimpia miała swoje sytuacje, szczególnie po świetnie bitych przez Tomka rzutach rożnych oraz wykonywanych przez niego rzutach wolnych. Zabrakło wykończenia pod bramką przeciwnika. Przeciwnik miał jedną klarowną sytuację ale nie została on zakończona trafieniem. Janek szatyn z rocznika 2007 grający od początku rundy ze starszymi kolegami dwoił się i troił w okolicach pola karnego przeciwnika ale tym razem nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

Wydaje się, że obie drużyny prezentowały na boisku podobny poziom i spotkanie skończyło się ostatecznie remisem 0:0. Powołania w tym meczu otrzymali również kolejni zawodnicy z rocznika 2007 zarejestrowani do gry z rocznikiem 2005 – Janek blondyn, Mateusz i Piotrek. Mateusz zadebiutował w drugiej połowie spotkania.

Drużyna która stawiła się w składzie: Wiktor, Tomek, Maks, Paweł, Tymek dawny bramkarz, Błażej, Bartosz, drugi Tymek, Piotrek, Julek, Sebastian, Janek szatyn (2007), Janek blondyn (2007), Piotrek (2007) i Mateusz (2007).

Przed Olimpią zostało jeszcze ostatnie spotkanie tego sezonu – z Bałtykiem Gdynia AP, które rozegrane zostanie w sobotę 23 czerwca na boisku przy ul. Olimpijskiej w Gdyni.