◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 5 maja 2019
Wojtek


Ważny remis w meczu rocznika 2005 z GKS Morena

Tym razem nasi trampkarze z rocznika 2005 udali się na boisko GKS Morena gdzie 5 maja rozegrali mecz 17 kolejki ligi C2 Grupa 2 Gdańsk.

Tym razem do bramki wrócił Tymek Omieczyński, który dzielnie radził sobie w tym meczu. Obie drużyny starały się prowadzić grę z różnym powodzeniem. Nie można odmówić zawodnikom Olimpii waleczności ale po kilku niewykorzystanych okazjach to przeciwnik zdobywa bramkę po rzucie rożnym i strzale w zamieszaniu. Nasi zawodnicy konsekwentnie próbowali odrobić stratę. Okazja nadarzyła się w ostatniej minucie meczu. Po wrzutce w pole karne bramkarz przeciwnika ma problem ze złapaniem piłki i fauluje próbując wybić piłkę spod nogi naszego zawodnika. Rzut karny wykonuje Tomasz Chojnacki. Bramkarz GKS Morena broni ten strzał ale Tomek dobija pewnie piłkę i mecz kończy się remisem 1:1.

To kolejny w tym sezonie udany mecz naszych trampkarzy. Zagraliśmy w składzie: Tymoteusz Omieczyński, Tomasz Chojnacki (1), Marcel Smal, Sebastian Kłodda, Błażej Porażka, Piotr Koseda, Mateusz Radoń, Tymoteusz Werner, Maksymilian Woźniak, Bartosz Wojciechowski, Wiktor Nalewaja, Julian Ostapczuk, Jakub Żabiński, Wilhelm Nalewaja, Marceli Sieradzki, Kacper Sobczak, Krzysztof Skamielski i Dawid Spryngacz.