◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 25 kwietnia 2018
Wojtek

BARDZO UDANA I KOLEJKA MISTRZOSTW DEICHMANNA

W niedzielę 22.04 rozpoczęły się rozgrywki Mistrzostw Deichmann’a rocznika 2007. Z 10 zgłoszonych zawodników pojechało 9-ciu.

Pierwszy mecz zagraliśmy z Niemcami (Jaguar I Gdańsk 2007) grając w ustawieniu 2 -1 -2, zawodnicy wypełnili wszystkie założenia przedmeczowe, ładnie grali piłką, wykorzystali wiedzę ze środowych treningów i wygrywali pojedynki 1 na 1 i 2 na 1. Wygraliśmy pewnie 5:0 z sytuacjami na jeszcze kilka goli. Strzelcy bramek: Jan blondyn (3 bramki) i Jan szatyn (2 bramki).

Drugi mecz graliśmy z Holandią (GKS Kowale). Pierwszą połowę podobnie jak pierwszy i wygrywaliśmy 1:0 po golu Jana szatyna i ładnej grze. Pod koniec I połowy nasi przeciwnicy zaczęli grać bardzo zdecydowanie i najpierw wyłączony został po faulu z gry Jan blondyn, problemy miał też Jan szatyn, Piotr i Radek. Za chwilę było 1:1 i w końcówce meczu przeciwnik oddał ładny i mocny strzał pod poprzeczkę. Wynik to 2:1 dla Holandii i gol Jana szatyna. Po krótkim odpoczynku zawodnicy zmotywowani wyszli do trzeciego meczu z Włochami (inny skład z GKS Kowale). Zagrali w podobnym ustawieniu i znów ładnie grali piłką, kreowali sytuacje, ładnie grali 1 na 1 i 2 na 1. Wynik końcowy to 11:0 a strzelcy bramek to: Jan blondyn (5 bramek), Radosław (3 bramki), Mateusz (2 bramki) i Karol (1 bramka).

W tabeli jesteśmy obecnie po pierwszej kolejce na 4 miejscu na 11 zespołów (miejsca 3-5 mają po 6 punktów, miejsca 1-2 po 9), zdobyliśmy 17 goli a w klasyfikacji na najlepszego strzelca turnieju – przewodzi Jan blondyn z 8 bramkami (ex-equo z 2 innymi zawodnikami), wysoko są też Jan szatyn, Radek i Mateusz.