◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 29 kwietnia 2018
Wojtek


DRUGA KOLEJKA MISTRZOSTW DEICHMANN’A

29 kwietnia rozegrane zostały spotkania 2-giej kolejki Mistrzostw Deichmann’a. Dla statystyk - dwie wygrane i remis a czwarte spotkanie odwołane – drużyna Argentyny zrezygnowała z udziału w turnieju. Gramy więc głównie z dużą ilością zespołów GKS Kowale i Jaguara.

Mamy 3 miejsce w tabeli, 13 punktów i 2 punkty straty do miejsc 1 (Chorwacja) oraz 2-go (Holandia). Ale zespoły te i Portugalia z 4-go miejsca (9 punktów) mają rozegrane po 1 meczu mniej. Janek blondyn wciąż wysoko na 3-cim w klasyfikacji strzelców (ex-equo z 3-ma innymi zawodnikami) i goniący go Janek szatyn z 7 bramkami na 4-tym (z 2-ma zawodnikami ex-equo), 6-te miejsce - Radek (4 bramki) i 7-me Mateusz (3 bramki), dalej też Karol (2 bramki) i nowy Mateusz (1 bramka).

Patrząc na wyniki – dwa zwycięstwa z Hiszpanią 1:3 (bramki strzelali: Mateusz, nowy Mateusz i Janek szatyn) i Portugalią 2:3 (Janek szatyn x 2 i Karol) oraz remis z Belgią 2:2 (Janek szatyn i Radek) to dobre wyniki z wymagającymi przeciwnikami (są tuż za nami). Ale znając możliwości naszych zawodników powinniśmy jeszcze więcej oczekiwać od stylu gry. Z ciekawszych momentów warto wspomnieć akcje indywidualne Janka szatyna zakończone celnymi strzałami i jego 4 strzelone bramki.