◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 10 marca 2018
Wojtek


III MIEJSCE W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU KIEŁPINO FUTSAL CUP 2018

W turnieju rozegranym w dniu 10.03 wzięła udział drużyna Olimpik Kaliningrad z Rosji. Tak się złożyło, że nasi zawodnicy z Olimpii Osowa zagrali z tą drużyna dwa mecze i oba wygrali. Wyniki meczów z fazy ligowej: Olimpia Osowa - UKS Iskra Gdynia 0:0, Olimpia Osowa – BSS (Brazilian Soccer Schools) 2:0 (J. Szteler i R. Leszczyński), Olimpia Osowa – Polonia Pasłęk 0:4, Olimpia Osowa - FC Kartuzy 1:1 i w ostatnim meczu wygrana z rosyjską drużyną Olimpik Kaliningrad – Olimpia Osowa 0:1 (nowy zawodnik Mateusz).

Ostatecznie zawodnicy Olimpii Osowa zajęli w rundzie finałowej wysokie 3 miejsce po wygranej 1:0 ponownie z Olimpik Kaliningrad z Rosji (po golu Krzysztofa Muszyńskiego). Do finału o 1 miejsce zabrakło nam 1 bramki w meczu z FC Kartuzy, w którym przez większość czasu przeważaliśmy z dużą ilością wypracowanych okazji i wieloma strzałami w słupki i spojenia. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1. Zawodnicy obu drużyn wzajemnie sobie od tej pory kibicowali. W finale UKS Iskra Gdynia pokonała Polonię Pasłęk 1:0. Ostateczna kolejność pierwszej czwórki turnieju: 1) UKS Iskra Gdynia 2) Polonia Pasłęk 3) Olimpia Osowa 4) Olimpik Kaliningrad. Hubert Kopczyński, który bronił w połowie meczy Olimpii i nie stracił bramki, został wyróżniony tytułem bramkarza turnieju.

Olimpia grała w składzie: Jan Szteler (1 bramka), Radosław Leszczyński (1 bramka), Krzysztof Muszyński (1 bramka), Jan Wypych, Wiktor Janiak, Mateusz Domagalski, Piotr Bułło, Stanisław Ludwichowski, Jakub Byzewski i Hubert Kopczyński i nowy zawodnik Mateusz (2 bramki).