◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 11 maja 2018
Wojtek

OLIMPIA OSOWA umocniła się na pozycji lidera Ligi E1 PZPN w grupie 25

Tego dnia zaskoczyły nas warunki pogodowe, urwanie chmury, burza i grad, zalane ulice. Udało nam się na raty i z opóźnieniem dotrzeć na Gedanię. W trakcie ulewy zablokowane zostały niektóre dojazdy do Hallera (m.in. od opery i inny bliżej Gedanii). Organizator awaryjnie udostępnił balon i uczestnicy z sędzią podjęli decyzję, że zagramy tym razem 4+1 (zamiast 6+1) i 12 minut (mecz).

Zagraliśmy bardzo ładny turniej wygrywając wszystkie 3 mecze.

Z Portowcem wygraliśmy 6:0 a bramki strzelali: Janek szatyn x 2, Mateusz x 1, nowy Mateusz x 1, Hubert x 1 i Wojtek x 1 lobując bramkarza z naszej połowy. Początek był trochę nerwowy, ale później graliśmy już swoje płynnie i ładnymi podaniami.

Z AP LG wygraliśmy 2:0 a obie bramki strzelił specjalista od LG Mateusz. W tym bardzo wymagającym meczu z AP mieliśmy więcej świetnych sytuacji niż te, w których zdobyliśmy bramki. Mimo, że zawodniczki AP włożyły dużo serca i wysiłku w grę, praktycznie przez większość meczu kontrolowaliśmy sytuację. Oba Janki miały świetne sytuacje na podwyższenie wyniku.

W ostatnim meczu z Gedanią Gdańsk wygraliśmy 5:1 a bramki strzelili Janek szatyn x 2, nowy Mateusz x 2 i Radek x 1 z wywalczonego rzutu wolnego. Początek był trochę nerwowy po stracie bramki, ale po chwili chłopcy wrócili do grania piłką.

W tych rozgrywkach chłopcy grali w piłkę i wypełniali postawione założenia taktyczne (szczególnie w meczu z AP). Janek blondyn i Janek szatyn mieli po kilka (3-4) asyst w akcjach dwójkowych. W całym turnieju mieliśmy kontrolę i świetnie graliśmy piłką. Brawo dla Kamila, pewne obrony i tylko 1 stracony gol w 3 spotkaniach i w obu kolejkach ligi.

Podobnie jak po pierwszej kolejce jesteśmy liderem tabeli, umacniając swoją pozycję z 16 punktami po 6 meczach.