◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 3 marca 2019
Wojtek


Paged Morąg Cup 2019

Wczoraj w dniu 3 marca wzięliśmy udział w turnieju w Paged Morąg Cup 2019. W naszej grupie wśród 5 drużyn były między innymi Stomil Olsztyn i Sokół Ostróda. W turniej weszliśmy nienajlepiej i w meczu w którym to my prowadziliśmy grę, oddawaliśmy strzały i kreowaliśmy sytuacje przegraliśmy 1:2 z UKS Świątki.

W kolejnym meczu pewnie wygraliśmy 2:0 z Sokołem Ostróda. Bardzo ważny mecz zagraliśmy ze Stomilem Olsztyn. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny grały bardzo uważnie w obronie. Tu zagraliśmy z zaangażowaniem, mieliśmy swoje sytuacje ale mecz niestety przegraliśmy 0:1 po jednym błędzie w końcówce spotkania. Ostatni mecz z Huraganem Morąg II pewnie wygraliśmy ale okazało się, że dla układu tabeli kluczowym meczem był pierwszy mecz ponieważ zabrakło nam 1 punktu do gry w półfinale. Z naszej grupy do półfinału wyszły Stomil Olsztyn i UKS Świątki.

W pierwszym meczu o miejsca 5-8 pewnie wygraliśmy 1:0 z Huraganem Morąg I. Grając z Fun Futbol Olsztyn o miejsce 5 niestety przegraliśmy, mimo ze spotkanie to mogliśmy z łatwością wygrać. Ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce w turnieju i wyjechaliśmy z dużym niedosytem. Na 6 meczy 3 wygraliśmy i 3 przegraliśmy. Mieliśmy dobry skład, umiejętności ale tym razem zabrakło chęci do walki. Najwięcej zaangażowania w naszej drużynie pokazał Nikodem Dębowski. Kamil zagrał genialny turniej. Były też ciekawe fragmenty – szybka klepka i gol w pierwszych sekundach meczu z Huraganem. I mecz ze Stomilem Olsztyn – przegrany 0:1 ale do końca ważyły się losy rywalizacji - jeden z ciekawszych meczy jakie widziałem zagraliśmy.

Gole dla Olimpii w turnieju strzelali: Hubert Kopczyński (2), Adam (1), Mateusz Domagalski (1) i Jan Wypych (1).

W turnieju zagraliśmy w składzie: Kamil Nowak, Hubert Kopczyński, Jan Wypych, Mateusz Domagalski, Piotr Bułło, Wojciech Łazicki, Adam i Nikodem Dębowski.