◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 1 września 2018
Wojtek


PODWÓJNY SUKCES PIŁKARZY OLIMPII OSOWA

W ostatnią sobotę przy pięknej pogodzie na legendarnym boisku przy ulicy Traugutta dwie drużyny OLIMPII OSOWA (rocznik 2005 i 2007) rozegrały mecze ligowe rundy jesiennej rozgrywek Pomorskiego ZPN w ramach ligi trampkarzy C2 oraz młodzików D2. Przeciwnikami obu drużyn była Sopocka Akademia Piłkarska.

Jako pierwsi na murawę weszli zawodnicy rocznika 2005. Bardzo dobra gra, skuteczna obrona, piękne akcje i 4 gole Tomka Chojnackiego spowodowały, że mecz zakończył się wygraną OLIMPII OSOWA. Chociaż emocji i nerwów nie brakowało. Po zdobyciu drugiej bramki i prowadzeni 2:0 nastąpiło lekkie rozluźnienie i w ciągu dosłownie kilku minut drużyna przeciwna wyrównała wynik. Był to przysłowiowy „kubeł zimnej wody” dla osowskich piłkarzy, po którym nastąpiła pełna mobilizacja i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla OLIMPII OSOWA.

Drużyna wystąpiła w turnieju w składzie: Tomek Chojnacki (4), Julian Ostapczuk, Tymoteusz Omieczyński, Jakub Żabiński, Bartosz Wojciechowski, Mateusz Radoń, Paweł Leszczyński, Błażej Porażka, Tymoteusz Werner, Wilhelm Nalewaja, Jan Szteler, Piotr Koseda, Kamil Nowak, Sebastian Kłodda, Marceli Sieradzki i Kacper Sobczak.

Parę godzin później na murawę weszli zawodnicy rocznika 2007. Również zawodnicy tego rocznika bardzo skutecznie rozpoczęli swój mecz i już w pierwszej połowie zdobyli 4 bramki. W pierwszej połowie w bramce stał Kamil Nowak. Strzelanie rozpoczął Mateusz Narloch po akcji z lewej strony pola karnego a kolejnego zdobył Karol Prokopiuk po podaniu Janka Sztelera. Kolejnego gola zaliczamy Mateuszowi Narlochowi, który silnym strzałem nabił przeciwnika w polu karnym. Ostatnia bramkę zdobył Janek Szteler po asyście Janka Wypycha. W drugiej połowie w bramce drużyny stał Kuba Byzewski. W meczu drużyna Olimpii sprawdzała różne ustawienia i zagrał każdy z 18 powołanych zawodników. Przeciwnik zdobył w drugiej połowie honorową bramkę. Przeciwnik bronił się bardzo dzielnie i zagrał dobry mecz. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla Olimpii i jest to kolejny już mecz zakończony w lidze zwycięstwem. Z kompletem 6 punktów i stosunkiem bramek 12:1, drużyna rocznika 2007 udaje się w najbliższy wtorek 4.09 na boisko Sparty Gdańsk aby rozegrać zaległy mecz 2 kolejki.

Drużyna wystąpiła w składzie: Piotr Bułło, Jan Wypych, Kamil Nowak, Hubert Kopczyński, Mateusz Narloch, Mateusz Domagalski, Stanisław Ludwichowski, Karol Prokopiuk, Radosław Leszczyński, Igor Wilk, Wiktor Janiak, Ksawery Bonk, Wojciech Łazicki, Wojciech Obołończyk, Nikodem Dębowski, Aleksander Skowronek, Kamil Nowak (bramkarz) i Jakub Byzewski (bramkarz).

Wszystkich, którzy chcą przeżywać takie same emocje zapraszamy na treningi do szkółki piłkarskiej Trenera Jacka Grembockiego działającej przy klubie OLIMPIA OSOWA. Szczegóły dotyczące treningów i wszystkie pozostałe informacje znajdują się na stronie www.grembocki.pl