◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 18 kwietnia 2019
Wojtek

Trudny mecz z AS Pomorze

18 kwietnia rozegraliśmy zaległy mecz 18 kolejki ligi D2. Mecz zagraliśmy na obiekcie Portowca w Nowym Porcie, na którym swoje mecze rozgrywa AS Pomorze. Mecz został przełożony gdyż w weekend braliśmy udział w turnieju Inter Cup w Stuttgarcie. Był to mecz z obecnym liderem tabeli i liderem rundy jesiennej. Mecz ten przegraliśmy 6:0 i drużyna przeciwna był po prostu lepsza w tym meczu. Nawet jeżeli nie do końca zregenerowali się wszyscy zawodnicy po turnieju wyjazdowym trzeba przyznać, że AS Pomorze zagrało po prostu bardzo dobry mecz. Pierwszy gol padł w 9 minucie. Po pierwszej połowie było 3:0. Trzeba przyznać, że mieliśmy swoje okazje - Mateusz Domagalski uderzył w poprzeczkę, oddaliśmy strzał, który minimalnie minął słupek bramki przeciwnika. Kilkukrotnie piłka wędrowała prostopadłymi podaniami w okolice pola karnego. Natomiast to przeciwnik grał dobry mecz i zasłużenie wygrał. Naszym najlepszym zawodnikiem był Kamil.

Olimpia zagrała w składzie: Kamil Nowak, Piotr Bułło, Mateusz Domagalski, Jan Wypych, Hubert Kopczyński, Stanisław Ludwichowski, Igor Wilk, Radosław Leszczyński, Tymoteusz Karpiński, Xavier Pruszewicz, Wojciech Obołończyk, Karol Prokopiuk, Mikołaj Janus i Mateusz Narloch.