◄ AKADEMIA PIŁKARSKA Jacka Grembockiego

Avatar 15 luty 2020
Wojtek


Kolejne sukcesy młodych piłkarzy z osowskiej akademii AP Grembocki

W ciągu ostatniego tygodnia w kolejnych turniejach sukcesy odnosili piłkarze AP Grembocki z roczników 2007/2008 oraz 2009/2010.

W dniu 15.02.2020 piłkarze z Akademii Piłkarskiej Grembocki zajęli 3 miejsce w mocno obsadzonym turnieju Granit Cup w Kartuzach. W turnieju wzięło udział 10 zespołów z rocznika 2009/2010, podzielonych na 2 grupy. Po fazie grupowej gdzie zespół AP Grembocki prowadzony przez trenera Jacka Grembockiego zajął 2 miejsce, w półfinale spotkaliśmy się z WKS FC Gowidlino, który to wszedł do finału. W walce o 3 miejsce zawodnicy AP Grembocki wygrali po rzutach karnych z APK Jedynka Kartuzy. Na uznanie zasługuje wybranie do Najlepszej Piątki Turnieju naszego zawodnika Huberta. W turnieju brali udział: Mateusz (bramkarz), Hubert, Madzia, Julek, Oliwier, Tomek, Robert, Paweł, Bruno, Adam.

Z kolei zawodnicy rocznika 2007/2008 wzięli udział w łączonym turnieju Somonino-Kiełpino Cup. Po świetnej grze w Somoninie w swojej grupie piłkarze AP Grembocki trafili do Ligi Mistrzów rozgrywanej w Kiełpinie. Niewiele brakowało do awansu do finału ale nasi zawodnicy ulegli 0:1 zawodnikom AP Lechii Gdańsk występującym jako Kultywator Przywidz i zajęli ostatecznie 4 miejsce w turnieju ulegając zespołowi Gryfa Słupsk w swoim ostatnim meczu. Ostatecznie w turnieju zwyciężył Gryf I Słupsk przed Kultywatorem Przywidz (Lechia Gdańsk) oraz Gryfem II Słupsk i AP Grembocki. Po raz kolejny z rzędu bramkarzem turnieju został nasz zawodnik - Kamil. W turnieju wzięli udział: Kamil (bramkarz), Piotr, Jan, Hubert, Mateusz, Szymon, Radosław, Tymoteusz, Wojciech, Sviatoslav, Sebastian i Bartosz.

Gratulujemy kolejnych sukcesów naszym młodym Osowskim piłkarzom z AP Grembocki. Chętnych do dołączenia zapraszamy do kontaktu - dane kontaktowe na grembocki.pl.